Mēs esam sociālais uzņēmums, kas ražo ziepju burbuļu veidošanas komplektus pirmsskolas vecuma bērniem, lai ar burbuļu rotaļu palīdzību bērni pilnveidotu runas prasmes.

Sadarbībā ar Latvijas Universitātes lasītprasmes speciālistu un logopēdu mēs strādājam pie digitāla elpošanas un pūšanas vingrinājumu kompleksa izveides, kas plānots kā palīglīdzeklis vecākiem un pedagogiem. Peļņa no pārdotajiem dāvanu komplektiem tiek ieguldīta šī materiāla izveidē.

Aicinām Jūs kļūt par Burbuļu vēstnieku un palīdzēt mums īstenot digitālā elpošanas un pūšanas vingrinājuma kompleksa izveides projektu.

Kā Burbuļu vēstnieks var palīdzēt?

  • iegādājoties burbuļu pūšanas komplektu – Jūs piedalāties digitālā materiāla izveidē, kas ir neatsverams atbalsts bērniem ar runas traucējumiem
  • pūtiet burbuļus, priecājaties un dalieties ar burbuļu fotogrāfijām izmantojot mirkļbirku #burbuluspeles #skaidraruna
  • atbalstiet ar like un share @burbuluspeles publikācijas sociālajos tīklos
  • iesakiet saviem draugiem mūsu burbuļu pūšanas komplektus
  • kļūstiet par @burbuluspeles sekotāju FB un IG
  • gaidīsim Jūsu idejas un ieteikumus, kā kopīgi mēs varam palīdzēt bērniem

@burbuluspeles sekotājiem ir iespēja piedalīties tieši viņiem domātās dāvanu izlozēs, sekotāji pirmie varēs iepazīties ar jaunajiem produktiem  un uzzināt, kā mums veicas sociālā mērķa īstenošanā!

Mēs patiesi ticam, ka burbuļi spēj mainīt pasauli un uzlabot bērnu dzīves! Kopā mēs varam padarīt pasauli labāku un bērnus laimīgākus!  Aiciniet arī savus draugus kļūt par Burbuļu Vēstniekiem!