Mūsu komanda

Esam  ģimene Alīse un Edgars Potaši, kas ir neprātīgi iemīlējušies burbuļos un viens otrā. Burbuļi ir pārņēmuši mūs savā varā un tā ir sirds lieta. Liels palīgs un konsultants ir arī mūsu dēls Jēkabs.

Kā burbuļu mākslinieki uzstājamies ar burbuļu priekšnesumiem visās Latvijas pilsētās.

Daudz darbojamies ar īpašajiem bērniem vadot burbuļu darbnīcas, sadarbojamies ar Sabiedrisko organizāciju  “Dr.Klauns “ – pūšam burbuļus slimnīcas pagalmā, lai diena ir burbulīgāka, gaišāka un laimes mirkļu pilna, lai bērniem mazinātu stresu un viņi ātrāk izveseļotos.

Par tradīciju ir kļuvusi ikgadējā tikšanās pasākumā “SATVERSIM BRUKNĀ”, kurā tiek dota iespēja bērniem, kuri saskārušies ar onkoloģiskajām saslimšanām vai turpina atveseļoties no tām, un bērniem ar īpašām vajadzībām pavadīt laiku kopā ar vecākiem, lai atšķirtu viņus no ikdienas problēmām.

Ziemassvētkos noteikti viesojamies vismaz vienā bērnu namā, lai iepriecinātu mazās sirsniņas.

Edgars ir lielisks burbuļu triku meistars un lielo ziepju burbuļu šķidruma gatavošanas speciālists. Katra burbuļu šķidruma partija tiek rūpīgi pārbaudīta un testēta – pūšam burbuļus, lai Jūs saņemtu vislielāko burbuļu prieku un gandarījumu!

Burbuļu šķidruma recepte ir tapusi vairāku gadu garumā, eksperimentējot, mēģinot, ciešot neveiksmes un atkal mēģinot, tādēļ tas ir “firmas” noslēpums un tiek rūpīgi glabāts.

Galvenās ziepju burbuļu receptes sastāvdaļas ir 80% ūdens un tikai 20% maģijas. Mūsu ražotais burbuļu šķidrums ir drošs gan drēbēm, gan sienām, gan zālienam – viegli mazgājas, neatstājot pleķus.

Burbuļu veidošanas rīku radīšana ir tehnoloģiski sarežģīts un ilglaicīgs komandas darbs, dizainu izstrādā mākslinieks, rūpīgi zīmējot katru detaļu, ņemot vērā mūsu burbuļu veidošanas pieredzi un konsultantu ieteikumus, lai apvienotu aizraujošu burbuļu izklaidi bērniem ar lietderīgu izglītojošu un apmācošu procesu, kurš norit nemanot, jautras burbuļu spēles aizsegā.

Burbuļu rīku izgatavošana, no videi draudzīga materiāla, veiksmīgi noris Edgara uzraudzībā.

Alīse ir sociālā uzņēmuma SIA BURBUĻU SPĒLES idejas autore, dibinātāja un vadītāja. Darbojoties ar ziepju burbuļiem vislielākā vēlēšanās bija padarīt to ne tikai izklaidējošu, bet arī izglītojošu. Alīses pārziņā ir produktu dizains, pārdošana un uzņēmuma vadība un virzība uz sociālo mērķu īstenošanu.

Attīstošie ziepju burbuļu veidošanas komplekti tiek ražoti Latvijā, Rēzeknes novadā, Maltā.

Mūsu risinājums un ideja ir unikāla, jo tā ir transformācija no ikdienišķas bērnu rotaļlietas uz izglītojošu un attīstošu metodisko materiālu. Satiekoties mākslai ar zinātni ir izveidots bērnu attīstību veicinošs produkts “Burbuļu veidošanas komplekts” runas prasmju pilnveidošanai pirmsskolas vecuma bērniem ar metodisku materiālu pedagogiem un vecākiem – elpošanas pūšanas vingrinājumi, kas izstrādāti sadarbībā ar logopēdu un lasītprasmes speciālistu.

Burbuļu pūšanai piešķirt izglītojošu vērtību mums palīdz profesionāla konsultatīvā padome.

Solvita Umbraško

Ikdienā Solvitu var satikt Latvijas Universitātē, kur viņa ir vadošais pētnieks un pasniedzēja.

Kopā ar kolēģēm Solvita vada arī apmācības pedagogiem, logopēdiem un psihologiem, lietot viņas un kolēģu standartizēto lasītprasmes testu Acadience (Dibels Next), kas ir viens no diviem lasītprasmes novērtēšanas testiem ar izveidotām normām Latvijā.

Solvita iesaka:

“Veiksmīgu ceļu lasītprasmes attīstīšanai jau var sākt bruģēt kopš bērna dzimšanas. Ļoti daudzas svarīgas lasīšanai nepieciešamās prasmes vecāki var veicināt ļoti agrīni – runājiet ar bērnu, stāstiet, skaidrojiet, dziediet dziesmiņas, skaitiet skaitāmpantiņus un dzejolīšus, atcerieties par latviešu tautasdziesmām, lieciet bērna maziem pirkstiņiem darboties, lasiet grāmatas – bērnam priekšā un kopā ar bērnu, uzdodiet jautājumus, klausieties bērnu, rosiniet domāt un līdzdarboties!”

Solvitas lielākā kaislība ir pētniecība, brīvajā laikā patīk lasīt grāmatas, pārgājieni, garās pastaigas un skvoša spēlēšana!

Kristīne Preija

Kristīne ir logopēde un palīdz bērniem koriģēt runu pirmsskolas izglītības iestādēs. Kristīnei ir vairāk kā 20 gadu pieredze darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem, kā pedagogam un 6 gadu pieredze kā logopēdam.

Kā pirmsskolas pedagogs, Kristīne ir sagatavojusi skolai vairāk kā 200 bērnus vadot sagatavošanas grupiņu. Viens no Kristīnes pirmajiem audzēkņiem, kas sagatavots skolas gaitu uzsākšanai, ir bijis iemīļotā mūziķa Intara Busuļa dēls.

Šobrīd Kristīne strādā speciālās izglītības programmā bērniem ar valodas attīstības traucējumiem vecumā no 3 līdz 7 gadiem.

Kristīne regulāri apmeklē Latvijas Logopēdu asociācijas rīkotos seminārus,  apgūst jaunākās zināšanas un prasmes pie vadošajiem jomas speciālistiem.

“Strādājot speciālajā izglītībā, saskaros ar stereotipisku viedokli, ka tā ir domāta bērniem ar garīgu atpalicību. Nav tas nekāds bieds, vai “zīmogs” pierē!” norāda Kristīne. Logopēde iesaka vecākiem nebaidīties no iespējas, runas traucējumus labot speciālās izglītības programmā. “Negaidiet, ka runas defekts pāries pats no sevis. Ar gadiem tas, tikai nostiprināsies. Un pirms skolas ir grūti, viena gada laikā, ko izlabot. Logopēds nevar iedot “brīnumu tableti”, kuru iedzerot bērns sāks skaņas izrunāt. Runas traucējumu novēršana ir komandas darbs: bērns -speciālisti – vecāki. Bērns runāt mācās ģimenē un logopēds ir kā atbalsts un palīgs vecākiem”.

Kristīnes aizraušanās ir dārzs, ģimenei tiek izaudzēti gan gurķi, gan tomāti, gan svaigi zaļumi. Dārzeņi, ogas un sēnes maģiskā ātrumā pārvēršas par gardām un krāsainām burciņām, kuras tiks atvērtas ziemā. Vēl, Kristīnei ir “saldie” pirkstiņi, kas meistaro gardas tortes!